1. Home
  2. O nas
  3. Oferta
  4. Galeria

O nas

Wieloletnie doświadczenie w pracy w tej branży sprawia, że sprawnie poradzimy sobie z każdym Twoim problemem. Pomoc drogowa to nasza specjalizacja, którą świadczymy z pasją do pomagania ludziom w potrzebie. Rozumiemy, że wypadki drogowe są stresujące dla każdego kierowcy, szczególnie młodego. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby usunięcie Twojego auta z ulicy i holowanie go do naprawy, odbyło się możliwie jak najszybciej.

Twój samochód uległ awarii lub wypadkowi?

Nie musisz się absolutnie niczym przejmować. Dzięki naszej pomocy drogowej, nie będziesz musiał martwić się o nic więcej. Holowaniem przy wykorzystaniu lawet oraz serwisem samochodów zajmujemy się przez 24 godziny! Możesz zadzwonić do nas o każdej porze dnia i nocy i mieć pewność, że przyjedziemy, aby Cię wesprzeć w potrzebie – w końcu na tym nam najbardziej zależy.

Najwyższa jakość auto pomocy

Na wyposażeniu mamy taki sprzęt, jak na przykład auto laweta. Ponadto nasze usługi wciąż doskonalimy dbając jednocześnie o wysokiej jakości pojazdy, jak i procedury, aby grono zadowolonych klientów cały czas rosło. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, dzięki której auto pomoc drogowa nie mogła być szybsza. Co więcej, zajmujemy się także serwisowaniem zepsutych samochodów, a za nasze usługi zapłacisz teraz nawet kartą lub telefonem!

Jako, że autoholowanie należy do jednych z naszych specjalizacji, dokładamy wszelkich starań, aby odbywało się ono z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. O to zadbają zarówno nasi pracownicy, jak i nasze lawety. Dlatego też bez obaw możesz powierzyć nam swój samochód.

Parking

Dostarczone na nasz parking pojazdy monitorowane są przez cały czas, dlatego tez nie musisz się martwić o to, że Twój czterokołowiec zginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Ponadto doskonale wiemy, że bez samochodu to prawie jak bez ręki. Dlatego otrzymasz od nas zastępczy pojazd na czas naprawy.

Nie zwlekaj, zapisz nasz numer i skorzystaj z taniego holowania.

Kontakt

assistance-poznan24.pl
Sławomira 35
61-063 Poznań
NIP: 7821165220

Tel.: 665-663-100
marcin-pomoc@o2.pl

Galeria pojazdów