1. Home
 2. O nas
 3. Oferta
 4. Galeria

Pomoc drogowa - oferta

Świadczymy usługi dotyczące natychmiastowej pomocy drogowej w razie wystąpienia awarii pojazdu na drodze lub wypadku i jesteśmy dostępni przez całą dobę. Nasza oferta obejmuje również drobną pomoc przy samochodzie, na przykład wymianę koła. Co więcej, załatwiamy wiele spraw również po usunięciu pojazdu z drogi, sporządzamy niezbędną dokumentację i współpracujemy z firmami assistance. Dodatkowo, zajmujemy się transportem pojazdów, maszyn oraz towarów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółowo zaprezentowaną poniżej.

Holowanie

W nagłych przypadkach, kiedy pojazd odmówi posłuszeństwa, a ma sprawny układ hamulcowy i oświetlenie możemy zaoferować bezpieczne holowanie (również bezgotówkowe) do wybranego miejsca. Wykonujemy je zawsze wykorzystując solidne połączenie pojazdów, odpowiednie oznakowanie zapewniające widoczność na drodze i działamy zgodnie z przepisami ruchu drogowego.

Auto pomoc

Holowanie samochodów w nagłych przypadkach, drobne naprawy na drodze, przewożenie samochodów po kolizji, sporządzanie dokumentacji szkód, kontakt z assistance – to szeroki zakres usług, które świadczy nasza auto pomoc. Dodatkowo, oferujemy naprawy powypadkowe wykonywane przez naszych wykwalifikowanych mechaników oraz dysponujemy autami zastępczymi.

Laweta

W ramach pomocy drogowej, kiedy pojazd po wypadku nie jest już w stanie pozwalającym na poruszanie się po drodze oferujemy przewiezienie go w inne miejsce. Kiedy nie jest dopuszczony do ruchu drogowego (np. nie jest zarejestrowany) również pomocna będzie nasza laweta. Świadczymy usługi transportowe pojazdów i towarów na terenie całej Polski i Europy.

Nasze usługi auto pomocy

 • Pomoc drogową - assistance
 • Naprawy powypadkowe
 • Rozliczenie bezgotówkowe
 • Auta zastępcze na czas naprawy
 • Parking strzeżony

Nowość!

 • Naprawa, blacharstwo i lakiernictwo
  samochodów ciężarowych i tir

Kontakt

assistance-poznan24.pl
Sławomira 35
61-063 Poznań
NIP: 7821165220

Tel.: 665-663-100
marcin-pomoc@o2.pl

Galeria pojazdów