1. Home
 2. O nas
 3. Oferta
 4. Galeria

Laweta

Potrzebujesz przetransportować pojazd?

Niezależnie od tego, czy znalazłeś się w kryzysowej sytuacji, czy planujesz kupno nowego samochodu, jesteśmy tu żeby pomóc Ci w jego bezpiecznym przewiezieniu. Oferujemy między innymi autoholowanie pojazdów w razie wystąpienia nagłej awarii na drodze lub wypadku, kiedy potrzebna jest natychmiastowa auto pomoc. Zawsze błyskawicznie docieramy lawetą na miejsce zdarzenia. Szybkie działanie jest szczególnie ważne, kiedy awaria samochodu wystąpi na drodze szybkiego ruchu – odholujemy pojazd, który może stwarzać duże zagrożenie.

Nasza auto laweta przewiezie Twój pojazd w wybrane przez Ciebie miejsce – może to być również warsztat samochodowy lub w pełni bezpieczny parking strzeżony. Dysponujemy nim specjalnie na potrzeby klientów, którym przytrafiła się kolizja. Kiedy okaże się jednak, że użycie lawety nie jest wymagane, nasza auto pomoc może w inny sposób przysłużyć się na miejscu zdarzenia, na przykład wymieniając koło lub dostarczając paliwo.

Pracujemy nie tylko jako kompleksowa pomoc drogowa. Zajmujemy się również sprowadzaniem pojazdów zza granicy, które jeszcze nie są zarejestrowane w Polsce i nie można nimi przyjechać osobiście. Na prośbę klienta możemy również przetransportować wszelkie inne pojazdy nie dopuszczone do ruchu drogowego. Mogą to być samochody osobowe, dostawcze, motocykle, a nawet maszyny rolnicze. Zatem jeśli planujesz kupno samochodu na przykład w Niemczech, nie musisz martwić się o jego przywiezienie! Wystarczy, że ustalisz z nami termin autoholowania, a my sprostamy zadaniu.

Jak działamy?

Posiadamy wiele zadbanych samochodów i dobrego, profesjonalnego sprzętu, który przystosowany jest do pracy w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach. Stan techniczny naszych samochodów i lawet jest na bieżąco kontrolowany, dzięki czemu zawsze są w pełni sprawne i gotowe do pracy. To sprawia, że możesz skorzystać z naszej pomocy 24 godziny na dobę, niezależnie od tego jaki jest dzień tygodnia, a czas oczekiwania na usługę holowania nie jest długi. Wiemy, że nagłe wypadki na drodze mogą być bardzo stresujące i zdarzyć się nawet w święta - wtedy należy działać szybko, dlatego jesteśmy dostępni pod telefonem cały czas, a nasi wykwalifikowani pracownicy z Poznania natychmiast przyjadą z lawetą dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Fachowcy naszej auto pomocy są doświadczeni, więc gwarantujemy, że doskonale zajmą się Twoim pojazdem oraz w razie potrzeby podzielą się dobrą rada. Co więcej, wszystkie usługi z zakresu naszej pomocy drogowej są bardzo korzystne cenowo!

Nasze usługi auto pomocy

 • Pomoc drogową - assistance
 • Naprawy powypadkowe
 • Rozliczenie bezgotówkowe
 • Auta zastępcze na czas naprawy
 • Parking strzeżony

Nowość!

 • Naprawa, blacharstwo i lakiernictwo
  samochodów ciężarowych i tir

Kontakt

assistance-poznan24.pl
Sławomira 35
61-063 Poznań
NIP: 7821165220

Tel.: 665-663-100
marcin-pomoc@o2.pl

Galeria pojazdów