1. Home
 2. O nas
 3. Oferta
 4. Galeria

Holowanie samochodów

Co możemy zaoferować?

W zakres naszych usług wchodzi pomoc drogowa. Można śmiało stwierdzić, że holowanie samochodów jest naszą specjalnością. Rozumiemy, jak stresujące jest, kiedy zdarzy się wypadek lub pojazd stanie na środku drogi. Dlatego też chętnie wesprzemy Cię w potrzebie. Dzięki temu, że posiadamy solidny sprzęt, możesz być pewien, że laweta dowiezie Twój samochód na miejsce naprawy.

Nasza auto pomoc również obejmuje wszelkiego rodzaju naprawy, dzięki czemu nie będziesz musiał szukać mechanika – to my go zastąpimy! Po tym jak auto laweta dostarczy Twój pojazd na miejsce dostaniesz w zamian samochód zastępczy. Dzięki temu bez stresu będziesz mógł dojeżdżać do pracy lub jakiegokolwiek innego miejsca w Polsce!

Za autoholowanie zapłacisz oczywiście również bezgotówkowo. Rozumiemy, że nie każdy musi wozić ze sobą gotówkę, czasami może też być jej w portfelu za mało. Dlatego też wdrożyliśmy terminale płatnicze, dzięki którym wystarczy przyłożyć kartę do czytnika, aby być z nami w pełni rozliczonym za holowanie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza pomoc drogowa odbyła się jak najsprawniej oszczędzając większych nerwów kierowcy. Postaramy się również, żeby Twój samochód jak najszybciej wrócił do Ciebie niemalże jak nowy.

Nasze usługi auto pomocy

 • Pomoc drogową - assistance
 • Naprawy powypadkowe
 • Rozliczenie bezgotówkowe
 • Auta zastępcze na czas naprawy
 • Parking strzeżony

Nowość!

 • Naprawa, blacharstwo i lakiernictwo
  samochodów ciężarowych i tir

Kontakt

assistance-poznan24.pl
Sławomira 35
61-063 Poznań
NIP: 7821165220

Tel.: 665-663-100
marcin-pomoc@o2.pl

Galeria pojazdów